Ümraniye  7/24 Mutfak Gideri Açma Kırmadan Robotla

Ümraniye Mutfak gideri açma Lavabo Açma
Alper Tesisat Kanal Açma Servisi
İletişim 0 533 256 85 09

Tuzla Kanal Açma Ustası

Kanal Açma Ustası

İstanbul merkezi ve tüm semtlerinde 7/24 kanal açma ve kameralı kaçak su tespiti işlerinizde hizmetinizdeyiz.

Tuvalet tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı, banyo gideri tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Tuvalet tıkanıklığı veya Klozet gider tıkanıklığı açma artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal görüntüleme cihazı veya Ümraniye tıkanıklık açma cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Ümraniye Robotla Kanal Açma Hizmeti

Kanal açma tıkalı kanal giderleri robotla açılır. Robotla kanal açma telefonumuzu mutlaka kaydedin. Robotla kanal tıkanıklığı açma işleminde hiç bir yer kırılmadan tıkalı durumdaki kanalizasyon hattı açılmaktadır

Kameralı Kanal Görüntüleme Servisi

Kameralı kanal açma hizmeti sayesinde tıkanan kanal borularının içerisi görüntülenir. Eğer tıkanmış bir kanal attı hiç bir şekilde açılımıyor ise bunun sebepleri belirlenir. Robotla açılmayan kanal gideri kamera ile görüntülenerek yer tespiti yapılır. Bu sayede kırma işlemi varsayımlar yerine noktasal tespit ile yapılır.  WC tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, pimaş tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, loğar tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Klozet tıkanıklığı veya WC gider tıkanıklığı açma artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal görüntüleme cihazı veya tıkanıklık açma cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.

Ümraniye Mutfak Gideri Açma Robotla

Ümraniye Mutfak gideri donmuş maddeler nedeniyle açılamayabilir. Bu esnada diğer yöntemlerimiz devreye girmektedir. Kanal borularınızı görüntüleyen kamera ile görüntüleme tıkanıklığa sebep olan maddelere ulaşıp dedektör yardımıyla noktasal tespiti yapılmaktadır. Bu tespitin amacı makine ile açılamayan tıkanıkları saatlerce ve metrelerce kazmaktan kurtulup sadece tıkanan bölgeyi kırarak tıkanıklığın kolayca açılmasıdır. Bu tıkanmaları uzman kadromuz ile Beykoz mutfak gideri açma servisimiz tesisat teknolojisinini yakından takip edererek kısa sürede çözüyor veya çözüm için öneride bulunuyoruz. Tuvalet tıkanıklığı, Lavabo tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı, küvet tıkanıklığı gibi sorunlar istenmedik bir durum ancak başınıza gelebilir. Tuvalet tıkanıklığı veya Klozet gider tıkanıklığı açma artık büyütülecek bir sorun olmakta çok; kolayca halledilebilir hale gelmiştir. Gelişen tesisat teknolojisi ile birlikte kanal görüntüleme cihazı veya Beykoz tıkanıklık açma cihazı kullanarak bahsettiğimiz her türlü tıkanıklığı kırmadan açılabiliyor.