Referanslarımız

Alper Tesisat Kanal Açma ustası,Kanal açma, Logar açma, pimaş açma, Pimaş yıkama, Pimaş görüntüleme, Kanal görüntüleme, Su kaçak bulma, Termal görüntüleme, Petek yıkama, Tesisat tamir ve bakim, Tadilat ve dekorasyon isleri ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.

Alper Tesisat

İstanbul Avrupa Yakası Kanal Açma Ustası

Arnavutköy , Avcılar , Bağcılar , Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Başakşehir , Beylikdüzü , Beşiktaş , Beyoğlu , Büyükçekmece , Çatalca , Esenler , Esenyurt , Eyüp , Fatih , Gaziosmanpaşa , Güngören , Kağıthane , Küçükçekmece , Sarıyer , Silivri , Sultangazi , Şişli  ve Zeytinburnu olmak üzere tüm avrupa yakasına hizmetimiz vardır

Alper Tesisat

İstanbul Anadolu Yakası Kanal Açma Ustası

Adalar , Ataşehir, Beykoz , Çekmeköy , Kadıköy , Kartal , Pendik , Sancaktepe , Maltepe , Sultanbeyli , Şile , Tuzla , Ümraniye ve Üsküdar mahalle ve semt civarına hizmet vermekteyiz.

 

 

Image 03

Marmara Kanal Açma Ustası

Marmara bölgesinde bulunan İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Sakarya, Bilecik, Bursa, Balıkesir il ve ilçelerinde Alper Tesisat Uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

 

Su Kaçağı Bulma Hzimeti

Son dönemlerde ev ve iş yerinizin belası haline gelen su kaçakları problemleri sizlere çok ciddi zararlar vermektedir. Su borularında meydana gelen patlamalar sonucu sızan sular zaman içerisinde bütün evin duvarlarını kaplayarak sizlere ciddi sorunlar çıkarmaktadır. En önemlisi biriken suların zamanla betonu çürütmesi ve fayans aralıklarından alt katınızda oturan komşunuz evine de su sızdırarak zarar vermesidir. Durduk yere komşunuzun evine de zararlar vermiş olursunuz ve bu durum komşunuzla aranızdaki ilişkiye yansıyarak ciddi kavgalara tutuşmanıza neden olur. Su kaçaklarında meydana gelen problemlerin erken müdahale istemesinin en büyük nedeni de belki de budur. Su kaçaklarından sonra evinizin duvarlarında ıslaklık, evde rutubet kokusu, kombi barında sürekli düşüş ve su faturalarında ciddi artışlar gözlemleyebileceksiniz. Bunun neden su vanalarının kapalı olmasına rağmen sızıntıdan dolayı su sayacının hızla dönmesidir. Su kaçağı tamir işleminden sonra her ay gelen su faturanızda da ciddi düşüşler gözlemleyebilecek siniz. Su kaçaklarında dikkat etmeniz gereken en önemli konu, tamiri gerçekleştirecek firma veya tesisat ustalarını iyi araştırmalısınız. Alper Tesisat size kaliteli hizmet sunmaktadır.